شكايت مشتريان 22017911-021
فروشگاه الایکو

درباره ما

فروشگاه الایکو

فروشگاه اینترنتی شرکت پارلاق ارک تبریز (الایکو)


شرکت پارلاق ارک تبریز با هدف توسعۀ پایدار، خودکفایی در زمینه تولید و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی و چشم اندازی بلند مدت، برای رفع نیاز مصرف کنندگان ایرانی و ورود به بازارهای جهانی در سال 1385 در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع در استان آذربایجان شرقی تأسیس شد.

این شرکت در راستای پیشبرد اهداف خود، زیر نظر متخصصان مجرب و با استفاده از مواد اولیۀ اروپایی و فرمولاسیون پیشرفته به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی منحصر به فرد و با کیفیت، مطابق با استانداردهای روز دنیا اقدام کرده و فعالیت های خود را به طور رسمی با تولید و توزیع محصولات در قالب چندین برند آغاز نمود.

همچنین با توجه به گسترش روز افزون شیوه های نوین خرید و توسعه خرید الکترونیک در سطح جهان، شرکت پارلاق ارک تبریز، در سال 1398 با هدف ترویج فرهنگ خرید الکترونیک، سهولت خرید و دسترسی آسان مشتریان به کالاهای آرایشی و بهداشتی مرغوب و با کیفیت ایرانی، فروشگاه اینترنتی الایکو را راه اندازی کرده و به فروش محصولات شرکت از طریق سایت اینترنتی فروشگاه لایکو اقدام کرد.

این شرکت ضمن ارائه محصولات لوکس و منحصر به فرد ایرانی با قیمت مناسب، صرفه جویی در زمان خرید و عرضه محصولات متنوع آرایشی و بهداشتی، مشتریان خود را در طول جریان خرید ( از خرید محصول تا مصرف نهایی) همراهی کرده و در این خصوص خدمات پس از فروش جامعی جهت رضایتمندی مشتریان عرضه می دارد. خدمات پس از فروشی که به مشتریان ارائه می شود، شامل: راهنمایی مورد نیاز مشتریان در زمینۀ مشاوره محصول، پیگیری سفارشات، درخواست برگشت سفارشات، رسیدگی به شکایات و... است.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارلاق ارک تبریز میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]