شكايت مشتريان 22017911-021

راهنمای استفاده از کرم پودر

 طرز زدن کرم پودر حرفه ای

پس از انتخاب کرم پودر مناسب پوست خود ، از تمیز و مرطوب بودن پوستتان مطمئن شوید. به پوست خود مرطوب کننده بزنید و پنج دقیقه صبر کنید تا مرطوب کننده جذب پوستتان شود.

مقدار مناسبی کرم پودر روی صورت بمالید و اگر پوشش کم می خواهید، کرم را با انگشت و برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید و از وسط شروع و به اطراف و در همه جای پوست کرم پودر را محو کنید. از زیاد استفاده کردن کرم پودر خودداری کنید.

هنگام زدن کرم پودر دهانتان را باز کنید تا قسمت گردن قشنگ آرایش شود و خطی باقی نماند. دو رنگ کرم پودر یکی برای زمستان و دیگری برای تابستان را همیشه دم دست داشته باشید و در اغلب مواقع این دو رنگ را با هم مخلوط کنید.

 

بهترین روش زدن کرم پودر به صورت

کانسیلرها درواقع کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما می توانید آن ها را قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید. البته بعضی ها می گویند بهتر است بعد از کرم پودر زدن استفاده شود. از کانسیلر سبک و یک درجه روشن تر از پوستتان استفاده کنید.

اگر خیلی روشن تر از کرم پودر باشد به جای پوشانندگی لکه های تیره را بیشتر نشان خواهد داد. برای پوشش عیوب ریز صورت و یا حلقه های تیره ی زیر چشم که با کرم پودر پوشیده نشدند، از یک مقدار کانسیلر استفاده کنید و آن را با برس کوچک و نوک تیز روی صورت بمالید.

اگر می خواهید پوستتان درخشنده شده و نور را منعکس کند از پودر شفاف کننده استفاده نمایید. پس از اتمام آرایش، یک تکه پارچه یا دستمال کاغذی را روی صورتتان بزنید که هم آخرین پوشش را تکمیل کنید و هم پوست یکنواخت تر شود.

اگر از دوام کم کرم پودر روی صورتتان گله دارید می توانید از محصولاتی مثل پودر فیکساتور بعد از زدن کرم پودر یا از بیس، قبل از زدن کرم پودر استفاده نمایید.

 

رنگ کرم پودر

کرم پودر را همرنگ با رنگ پوستتان انتخاب کنید برای اینکه متوجه شوید که چه رنگی مناسب پوست شماست، از تستتر استفاده کنید.

کرم پودر روشن تر از پوست چهره را پیرتر می کند و کرم پودر تیره تر چهره را کدر نشان می دهد. یکی از اشتباهات خانم ها در انتخاب ، تست کردن کرم بر روی پشت دست است. پشت دست اختلاف درجه زیادی با رنگ پوست دارد. بهترین راه انتخاب رنگ ، زدن کمی کرم بر روی قسمتی از فک است تا نزدیک بودنش به رنگ پوست مشخص باشد.

 

انواع پوشش کرم پودر

پوشش سبک

این نوع کرم پودرها ظاهری طبیعی و آراسته را برای صورت ایجاد می کنند

پوشش متوسط

با افزایش سن، جوش و لکه‌هایی بر روی صورت نمایان می‌شود که این نوع پوشش می‌تواند آن‌ها را محو کند

پوشش کامل

بعضی از کرم پودرها با پوششی ساخته شده‌اند که می‌تواند زخم‌ها را نیز پوشانده و همچنین باعث تغییر رنگ پوست شود.

                                                                                                                                                                 ترجمه و گردآوری توسط الایکو

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارلاق ارک تبریز میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]