شكايت مشتريان 22017911-021

عوامل موثر بر انتخاب رژگونه

 

انتخاب رژگونه ای که با رنگ پوست شما هارمونی دارد و با جنس پوستتان سازگار است، می تواند نقشی اساسی در زیبایی چهره شما داشته باشد. برای انتخاب رژگونه ای متناسب به چهره خود، لازم است تا ابتدا به خوبی رنگ پوستتان را بشناسید تا بتوانید بهترین رژگونه را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین رنگ رژگونه، باید بدانید که ته رنگ پوستتان گرم است یا سرد، برای مثال اگر ته رنگ پوستتان سرد باشد، رژگونه ای با رنگ گرم با چهره شما همخوانی ندارد، درحالی که رژگونه ای با ته رنگ سرد درخشندگی بیشتری به پوستتان می دهد.

شرط زیبایی چهره با استفاده از رژگونه بی شک سازگاری رنگ رژگونه با رنگ پوست شما است. دقت داشته باشید رژگونه هایی که در حوزه رنگ های هلویی و مرجانی قرار دارند بیش تر مناسب چهره هایی با تم رنگی گرم هستند، در حالی که رنگ هایی همچون صورتی خالص و رنگ های قرمز برای پوست هایی با ته رنگ سرد بسیار مناسب هستند و با ایجاد یک هارمونی قوی، می توانند زیبایی چهره شما را دو چندان کنند.

رژگونه مناسب رنگ چشم کدام است؟

برای چشم های قهوه ای، انواع رگه های قرمز جگری، اناری و گوجه ای مناسب اند اما رنگ های خنثی و انواع طیف های قهوه ای فروغ این چشم ها را از بین می برند. رژگونه ای به رنگ بنفش مایل به ارغوانی، چشم های میشی را زیباتر می کند اما صورتی های مایل به نارنجی، رنگ این چشم ها را متمایل به خاکستری نشان می دهد. برای خانم های چشم آبی، رژگونه هلویی یا صورتی یخی مناسب است و قهوه ای مایل به بادمجانی، درخشش چشم هایشان را کاهش می دهد. تمام طیف های صورتی، رنگ سبز چشم ها را مشخص تر می کنند اما قهوه ای تیره، حالت مسحور کننده این چشم ها را می گیرد .

نحوه صحیح زدن رژگونه متناسب با فرم صورت

باید بر اساس فرم صورتتان رژگونه را به شکل صحیح بر روی گونه‌های خود بزنید. بنابراین نیاز است که فرم صورت خود را شناسایی کنید و پس از آن اقدام به زدن رژگونه کنید. نکته‌ای که هنگام زدن رژگونه باید به خاطر داشته باشید این است که نباید در زدن آن زیاده‌روی کنید یک یا دولایه نازک زدن کافی است. همینطور هنگام رژگونه زدن لبخند بزنید تا برجستگی گونه‌ی خود را پیدا کنید.

صورت گرد: ابتدا رژگونه را به استخوان‌های روی گونه بزنید و آن را به سمت بیرونی نزدیک به گیج‌گاه ادامه دهید.

صورت کشیده: برای افرادی که صورتی کشیده دارند بهتر است رژگونه را در زیر برجستگی گونه بزنید.

صورت مربعی: ابتدا در فاصله‌ی یک سانتی‌متری از هر طرف بینی شروع کنید و در انتهای گونه نزدیک به خط رویش مو اینکار را ادامه دهید.

صورت بیضی: ابتدا یک لبخندی بزنید تا محل برجستگی گونه‌ی شما مشخص شود سپس رژگونه را بر روی گونه‌ی خود بزنید و لبه‌هایی که در اطراف آن هستند را ترکیب کنید تا گونه‌های برجسته‌تری داشته باشید.

صورت قلبی: رژگونه را در قسمتی که برجستگی گونه قرار دارد بزنید و به سمت گیج‌گاه محو کنید.

قلم موی مناسب رژگونه

اگر رژگونه تان پودری و روشن است، از قلم موی بادبزنی استفاده کنید چون پودر را خوب پخش و ظاهری یکنواخت ایجاد می کند. برای زدن رژگونه های تیره می توانید از فرچه های پرمو (حالت استوانه ای) استفاده کنید و به هیچ وجه از فرچه های خیلی بزرگ استفاده نکنید زیرا در هر بار زدن آن به پوست، مقدار زیادی پودر پررنگ به پوست زده می شود. برای زدن انواع کرمی یا ژلی هم باید از انگشتانتان استفاده کنید.

                                                                                                                                                                   ترجمه و گردآوری توسط الایکو

 

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارلاق ارک تبریز میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]