شكايت مشتريان 22017911-021

بی بی کرم چیست؟

بی بی کرم چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟

 بی بی در این کلمه به معنی کرم ضد لک است. این کرم، پوشش کامل و متوسط ایجاد می‌کند که مناسب روزهایی ا‌ست که صورت شما کمی قرمزتر از همیشه است یا وقتی می‌خواهید صورتتان درخشندگی و همواری طبیعی‌تری داشته باشد. اما چرا نباید از آن صرف‌نظر کنید؟ زیرا کار بی بی کرم فقط پوشانندگی نیست. این کرم، فواید بسیار دیگری از خواص ضد آفتاب گرفته تا آنتی‌اکسیدان، ویتامین، آب‌رسانی، کاهش برق زدن پوست و روشن‌کنندگی دارد.

تفاوت بی بی کرم با کرم پودر چیست؟

  • اگر به دنبال کرمی هستید که تمام ویژگی‌های یک کرم مناسب را داشته باشد تا به پوست آبرسانی کند و نواقص پوستی را پوشش دهد، بی بی کرم بهترین گزینه برای شماست، به خصوص برای پوست‌های حساس‌تر. این کرم مثل کرم‌های معمولی آرایشی فوایدی دارد اما سبک‌تر است و برای پوست مفیدتر می‌باشد. این نوع کرم، رنگ‌های خیلی متنوعی ندارد زیرا بیشترین تمرکز آن بر آبرسانی، روشن کنندگی و حفاظت است. بسیاری از انواع بی بی کرم ها بعد از قرار گرفتن روی پوست با رنگ پوست شما هماهنگ می‌شوند.
  • اگر پوشش کرم برای شما خیلی مهم است، کرم پودرها تنوع رنگی، پوشش و بافت بیشتری دارند.
  • اگر بیشتر به فکر پوشاندن لکه‌ها هستید، کرم پودرها برای شما بهتر هستند همان‌طور که گفتیم پوشانندگی، کاربرد کرم‌ پودرها است. یک بی بی کرم ضد آکنه چربی پوست را تغذیه می‌کند و قرمزی‌ها را تسکین می‌دهد.
  • برخی کرم پودرها دارای SPF هستند اما بی بی کرم  محافظت بیشتری در برابر آفتاب ایجاد می‌کند.
  • اگر پوست خشکی دارید با بی بی کرم به آن آبرسانی کنید. بی بی کرم ها مقدار زیادی آب به پوست شما هدیه می‌دهند و ویژگی‌هایی همچون آنتی‌اکسیدان، ویتامین، SPF و پوششی طبیعی دارند.

خلاصه

استفاده از بی بی کرم و کرم پودر آرایشی بستگی به نوع پوست شما دارد. اگر به محصولی چندکاره نیاز دارید و پوششی سبک می‌خواهید، از بی بی کرم استفاده کنید؛ اما اگر نگران پوشش لکه‌ها هستید، کرم پودرهای معمولی مناسب شما هستند.

                                                                                                                                                                        ترجمه و گردآوری توسط الایکو

 

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارلاق ارک تبریز میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]